П`ятниця, 23-03-18, 13:04
Головна RSS
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Березень » 12 » У лікарні м. Глиняни буде проведено ряд робіт
16:30
У лікарні м. Глиняни буде проведено ряд робіт
У м. Глиняни за 167 тис. євро від ЄС запровадять енергозберігаючі технології у лікарні

Договір про співфінансування проекту має бути укладений між партнерами проекту: Львівською обласною радою, Золочівською районною радою, Золочівською райдержадміністрацією, Глинянською міською радою та Глинянською районною лікарнею.

Суть проекту полягає в тому, що у лікарні м. Глиняни буде проведено ряд робіт із запровадження енергозберігаючих технологій. Будуть замінені вікна та дах, утеплений фасад лікарні, а також впроваджене геотермальне опалення, що суттєво допоможе економити кошти і зробить лікарню незалежною від зовнішнього теплопостачання.

«Ми просто не маємо права упускати цей шанс, адже такий проект не можна втрачати, ми зобов’язані знайти потрібні кошти для його виконання», – зауважив міський голова Глинян Ігор Шульга. За його словами, роботи мають початися у березні після підписання угоди про партнерство. Загальна вартість проекту із запровадження енергозбереження у Глинянській лікарні – 210 тис. євро, з яких Євросоюз виділяє 167 тис. євро, а 43 тисячі повинні фінансуватися місцевими бюджетами – міським, районним та обласним і коштами, що закумулює громада.

Авторами проекту є громадська благодійна організація «Фонд розвитку Глинян» та Глинянська міська рада.

Статтю взято з офіційного сайту ZIK.UA
Переглядів: 692 | Додав: 51233 | Рейтинг: 4.7/6
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: