П`ятниця, 18-08-17, 20:03
Головна RSS
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Жовтень » 4 » Вибори 2015
11:10
Вибори 2015

Шановні мешканці міста Глиняни та с. Женів доводимо до Вашого відома списки кандидатів до органів місцевого самоврядування.

Міський голова Глинян:

Бандровська Любов Іванівна - ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Заєць Ігор Мирославович - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ"

Шульга Ігор Зіновійович - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

 

Кандидати в Львівську обласну раду:

Починок Андрій Іванович - ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Наугольник Леся Борисівна - Політична партія "Воля"

Капітанець Юрій Васильович - Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Кукуруза Теодор Дмитрович - Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

Лаба Леся Іванівна - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ"

Піка Андрій Володимирович - Політична партія "Громадянська позиція"

Заброцький Андрій Володимирович - Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ"

Салабай Тетяна Володимирівна - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

 

Кандидати в Золочівську районну раду:

Когут Тарас Богданович - ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Джала Оксана Богданівна - Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Варецька Зоряна Ігорівна - Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

Заєць Ігор Мирославович - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ"

Цьвек Наталія Олексіївна - Політична партія "Громадянська позиція"

Буткевич Микола Федорович - Політична партія Народний Рух України

Бриковська Галина Михайлівна - Політична партія "Наш край"

Чарковський Олег Володимирович - Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ"

Тимняк Людмила Данилівна - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

Шарабун Галина Іванівна - Радикальна партія Олега Ляшка

 

Кандидати в Глинянську міську  раду:

Перші кандидати

Машталер Микола Романович - ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Джала Оксана Богданівна - Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Тимняк Михайло Михайлович - Політична партія Народний Рух України

Максимук Лідія Петрівна - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

Полонський Сергій Петрович - Радикальна партія Олега Ляшка

 

Округ №1 вул.. Котляревського, Шашкевича, Шевченка

Багрій Галина Ярославівна - ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Линда Володимир Іванович - Політична партія Народний Рух України

Гаталяк Оксана Степанівна - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

Гетьман Олег Володимирович - Радикальна партія Олега Ляшка

 

Округ №2 вул.. А. Шептицького, Балтаровича, Зафоса, Зафоса 1, Зафоса 2, І. Підкови, Київська

Фарміга Михайло Степанович - ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Свистун Зоряна Іванівна - Політична партія Народний Рух України

Самець Надія Романівна - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

Репін Андрій Сергійович - Радикальна партія Олега Ляшка

 

Округ №3 вул.. В. Стуса, Міцкевича, Сагайдачного, Сонячна, Супроновського, Філатова

Вантух Тетяна Вікторівна - ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Фарміга Володимир Степанович - Політична партія Народний Рух України

Клебанюк Орест Юрійович - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

Трач Ігор Ярославович - Радикальна партія Олега Ляшка

 

Округ №4 вул.. Св. Миколая

Дулиба Людмила Іонівна - ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Буткевич Микола Федорович - Політична партія Народний Рух України

Ковальська Галина Мирославівна - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

Ярина Тарас Олегович - Радикальна партія Олега Ляшка

 

Округ №5 вул.. І. Мазепи

Латушинський Андрій Степанович - ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Тибінка Наталя Василівна - Політична партія Народний Рух України

Оберська Ірина Орестівна - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

Ткачишин Ірина Михайлівна - Радикальна партія Олега Ляшка

 

Округ №6 вул.. Грушевського, Мічуріна, Перемишлянська

Когут Тарас Богданович - ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Миндру Галина Василівна - Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Матвіїв Лідія Іванівна - Політична партія Народний Рух України

Гарасим’як Мирослава Зіновіївна - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

Рудник Ігор Петрович - Радикальна партія Олега Ляшка

 

Округ №7 вул.. Мельники, Тарасова, Торгова

Стецюра Олег Володимирович - ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Мазур Степан Йосипович - Політична партія Народний Рух України

Лемішка Володимир Ігорович - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

Степаненко Андрій Олексійович - Радикальна партія Олега Ляшка

 

Округ №8 вул.. Галицька, Франка, Лисенка, Лісна

Длугаш Вероніка Степанівна - ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Карпель Станіслав Тадейович - Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Кушнір Микола Павлович - Політична партія Народний Рух України

Волощак Наталія Миколаївна - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

Кушка Олександра Ярославівна - Радикальна партія Олега Ляшка

 

Округ №9 вул.. Галана, Львівська бічна, Мирна, Січових Стрільців, Степова, пров. Степовий

Сулима Оксана Володимирівна - ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Вінярський Богдан Євгенович - Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Жукровський Володимир Михайлович - Політична партія Народний Рух України

Нагірна Леся Іванівна - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

Кушнір Надія Степанівна - Радикальна партія Олега Ляшка

 

Округ №10 вул.. Коцюбинського, Львівська2-19А, Розворянська

Подоляк Богдан Андрійович - ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Карпель Василь Станіславович - Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Стадник Василь Михайлович - Політична партія Народний Рух України

Романишин Андрій Богданович - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

 

Округ №11 вул.. Львівська 20-96

Федина Тетяна Володимирівна - ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Мацелюх Ігор Володимирович - Політична партія Народний Рух України

Скрипка Тарас Дмитрович - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

Тарабанович Юрій Степанович - Радикальна партія Олега Ляшка

 

Округ №12 вул.. Б. Хмельницького 29-49, Св. Анни

Кривоніс Людмила Михайлівна - Політична партія Народний Рух України

Заячківський Віталій Андрійович - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

 

Округ №13 вул.. Б. Хмельницького 2-28, Зелена

Коцан Мирослава Іванівна - ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Паньків Ярослав Романович - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

 

Округ №14 вул.. Некрасова, Полуботка, Стефаника, с. Женів

Піхурко Василина Василівна - ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Рудницький Василь Дмитрович - Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Кремінський Володимир Олександрович - Політична партія Народний Рух України

Джура Наталія Георгіївна - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

Всі дані взяті з офіційного сайту центральної виборчої комісії

Переглядів: 681 | Додав: 51233 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Як некажи але є люди які хочуть зробити для свого міста щось. Подяка організаторам і виконавцям за велику працю, попереду ще багато плпнів і ми всі разом візьмемся за це і ще більше наше місто зробимо красивішим і взірцевим для цілого району. Слава Україні....

Ім`я *:
Email *:
Код *: