Понеділок, 17-05-21, 14:37
Головна RSS
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Червень » 2 » Нарада щодо децинтралізації
07:20
Нарада щодо децинтралізації

29 червня в приміщенні Глинянської міської ради відбулась зустріч першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Ростислава Замлинського з громадою міста. На зустрічі також були присутні голова Золочівської РДА Володимир Недзельський, голова Золочівської районної ради Олег Банах, міський голова Глинян Ігор Шульга, депутат Золочівської районної ради Тимняк Людмила та декілька депутатів Глинянської міської ради (Т.Когут, О.Джала, В.Лемішка, О.Клебанюк, Я.Паньків, Б.Вінярський).

            На превеликий жаль більшість сільських голів, які повинні бути на зустрічі, проігнорували це зібрання. Був присутній тільки голова Заставнянської та Перегноївської сільських рад.

            Заступник голови ОДА Р.Замлинський детально розповів про переваги децентралізації, присутні на зустрічі могли задати питання чиновнику, на які він надав вичернпні відповіді.

            Усі присутні дійшли до висновку, що центром територіальної громади буде м. Глиняни, яке відповідає всім вимогам до центру територіальних громад (кількість дошкільного та шкільного населення, територіальне розташування, амін. будівлі тощо). До складу Глинянської територіальної громади будуть входити такі сільські ради: Перегноївська, Словітська, Куровицька, Підгайчиківська, Заставнянська, В. Полюхівська). Запрошуються також громади Полтвівської, Балучинської та Задвірянської сільських рад.

            Заступник голови ОДА зазначив, що цей процес є незворотнім і чим швидше громади об’єднаються, тим більше в них з’явиться фінансових можливостей.

            Про процес децентралізації в нашому місті Ви можете слідкувати на сайті міської ради або з приводу проблемних питань звертатись безпосередньо до міського голови та депутатів.

Переглядів: 697 | Додав: 51233 | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: